Ny ejendomsservice

Fra mandag den 10. januar begynder vi et samarbejde med Jørgen Friis A/S Ejendomsservice, som fremadrettet vil varetage viceværtfunktionen og rengøringsopgaver på vores ejendom. Jørgen Friis A/S er et velrenommeret familiefirma, med hovedkontor i Kastrup.

Vores nye vicevært og daglige kontakt er Steen Frederiksen – Steen vil være på ejendommen tirsdag og fredag.
Christian Hjorth er driftsleder for vores ejendom


Indberetning af opgaver/fejl til viceværten kan fortsat ske via foreningens hjemmeside

Eller til Christian Hjorth

Christian træffes mandag til torsdag 8 – 16 samt fredage 8 – 13.
Telefon 36705585 / tast 1 for ejendomsservice.
christian@jorgenfriis.dk

Cobblestone A/S, Christian Mogensen, fortsætter som administrator for vores forening. Bestyrelsen, ser frem til et godt samarbejde med Jørgen Friis A/S og håber at alle vil tage godt imod det nye team.
Vi ønsker alle et Godt Nytår
Bestyrelsen
A/B Vennelyst